←Späť na Otázky a odpovedě

Čo sú to promo kódy?

Promo kódy sú zľavou na ďalšiu jazdu v určitej hodnote. Ak by jazdné presiahlo výšku zľavy z promo kódu, bude nedoplatok automaticky strhnutý zo zadanej platobnej karty.

Ako ich uplatniť?

Promo kód je nutné zadať v aplikácii ešte pred dopytom vozidla. Promo kód je možné uplatniť iba pri aktívnej bezhotovostnej platbe (pozri obrázky zariadenia Android alebo iPhone nižšie).

Napríklad: Máte kód XCVB4 na 3 Eurá na prvú jazdu? Najprv otvorte bočné menu po ľavej strane aplikácie a vyberte predposlednú možnosť v menu „promokód“. Do novo otvoreného okna zadáte Váš promokód.

V aplikácii sa Vám zobrazí aktivovaná zľava na Vašu ďalšiu jazdu s informáciou aká je výška zľavy a koľko času zostáva na jej uplatnenie.

Na konci jazdy, ktorá stojí napr. 4,5 Eur, Vám bude z karty strhnuté iba 1,5 Eura. Na Váš email dostanete potvrdenie o vykonanej platbe.

Prečo je potrebné mať platobnú kartu aktívnu pre uplatnenie zľavy?

Dôvod je jednoduchý: Vodič dostáva cestovné celé a zľavu z promo kódu nehradí, preto uplatnenie prebieha len cez aplikáciu bez vedomia vodiča. Z uloženej platobnej karty sa prípadne strháva iba cestovné prevyšujúce zľavu. Vložená platobná karta zároveň slúži ako ochrana proti zneužitiu promo kódov, inak by sme zľavy poskytovať nemohli vôbec 🙁

←Späť na Otázky a odpovedě