Ako to funguje?

  1. Stiahnite a otvorte si najnovšiu verziu aplikácie Liftago pre iOS alebo Android.
  2. Zadajte v menu v sekcii Platby svoju platobnú kartu (platiť v hotovosti nie je z bezpečnostných dôvodov možné). Pokiaľ už kartu v aplikácii máte, pokračujte k ďalšiemu kroku.
  3. Ako nástupnú adresu zadajte miesto, kde chcete nakúpiť (napr. najbližšia lekáreň alebo obchod s potravinami). Ako cieľovú adresu vyberte miesto, kam chcete nákup priviesť.
  4. Dole na obrazovke vyberte Nákup a pokračujte na zadanie nákupného zoznamu.
  5. Vyberte si vodiča, ktorý pre vás nakúpi a tovar vám privezie. Príchod vodiča je možné sledovať priamo v aplikácii.

Nevidíte v aplikácii
funkcii Nákupu?
Stiahnite si najnovšiu verziu pre iOS alebo Android.

Koľko to stojí a ako zaplatíte?

Cena za prepravu sa začína účtovať príchodom vodiča k obchodu.

V odhadovanej cene jazdy teda počítajte aj s dobou, ktorú vodič strávi kúpou. Tá je účtovaná spravidla 6 Kč za minútu. Takže ak bude nákup trvať 20 minút, pripočíta sa vám k cene dovozu 120 Kč za čas, ktorý vodič nakupoval.

K tomu si pripočítajte cenu za samotný nákup.

Celková suma bude po doručení nákupu zaplatená automaticky z platobnej karty zadanej v aplikácii.

Časté otázky

Čo presne a za koľko mi môžete nakúpiť?

Nakúpime a doručíme vám akékoľvek základné potraviny, drogériu alebo lieky, ktoré sú dostupné v bežných obchodoch, a to do celkovej sumy 500 Kč (20 €).

Kde mi nakúpite?

Vo vami vybranom obchode s potravinami, liekmi a drogérií, ktoré sú v týchto dňoch otvorené. Vyberajte prosím obchody, ktoré sú najbližšie vášmu bydlisku. Naši vodiči nebudú musieť ísť ďaleko a nákup budete mať skôr doma. Berte tiež prosím do úvahy otváraciu dobu týchto obchodov a neposielajte vodiča tam, kde je zatvorené.

Ako rýchlo mi nákup priveziete?

Akonáhle si nákup objednáte, vybraný vodič vyrazí okamžite do vami vybraného obchodu. Všetko záleží predovšetkým na tom, čo presne chcete nakúpiť a kam pre nákup pôjde. Nákup budete mať doma spravidla do hodiny.

Môžem nákup objednať pre niekoho iného?

Áno, je to možné. Na obrazovke pre zadanie nákupného zoznamu môžete uviesť meno a telefónne číslo osoby, pre ktorú je nákup určený.

Čo keď som práve v karanténe?

Vopred o tom informujte vodiča a dohodnite sa s ním na vhodnom spôsobe odovzdania – akonáhle si vodiča vyberiete a objednáte, môžete mu zavolať kliknutím na ikonu telefónu. Dbajte prosím na to, aby vodič neprišiel do kontaktu s prostredím alebo ľuďmi, ktorí mohli byť vystavení akejkoľvek nákaze.

Kde je služba dostupná?

Vo všetkých mestách, kde jazdíme. Teda v Brne, Českých Budějoviciach, Liberci, Olomouci, Ostrave, Plzni, Prahe, Ústí nad Labem, Zlíne a v Bratislave.