Kde je vaša služba dostupná?

Aktuálne v Bratislave a okolí. Pokiaľ však máte podnik v meste, kde naše služby zatiaľ neponúkame, neváhajte nám dať vedieť: je možné, že práve pracujeme na rozbehnutí Liftaga aj u vás. Možno sa práve vďaka vašej požiadavke ešte viac poponáhľame.

Mám reštauráciu. Na trhu funguje veľa rozvozových spoločností. Prečo by som mal chcieť práve Liftago?

Z vášho úspechu vám neuberáme: u nás platíte iba za rozvoz. Fixné percento z hodnoty objednávky si neúčtujeme. Rozvozom sme schopní pokryť celé mesto, nevytvárame okolo vášho podniku umelú rozvozovú zónu. Reštaurácia Zdeňka Pohlreicha alebo podniky siete Ambiente nám však veria najmä pre našu kvalitu: s Liftagom stretnete profesionálnych, príjemných kuriérov, ktorí vedia, ako má vyzerať skvelá služba.

Mám reštauráciu, koľko stojí rozvoz?

Liftago si neúčtuje fixné percento z hodnoty objednávky. U nás platíte len za samotný rozvoz. Na cene sa dohodneme vopred: ctíme si vašu maržu. Cena sa odvíja najmä od polohy reštaurácie a objemu objednávok. Pre predstavu, v rámci mesta sa expresná doprava pohybuje v rozmedzí od 5 do 7 eur za rozvoz.

Mám reštauráciu, do koľkej môžem žiadať rozvoz?

Prakticky nonstop, 24/7. Máme hustú sieť kuriérov, preto sa na nás môžete spoľahnúť aj v neskorých hodinách.

Chcem spustiť e-shop. Ako potom pripojím Liftago ako prepravcu?

Možností je hneď niekoľko! Ak máte e-shop od Shoptet či Shopify, stačí si zadarmo aktivovať doplnok Liftago a o prepravu požiadate priamo prostredníctvom e-shopu. Ďalej je možné sa pripojiť k našej prepravnej sieti pomocou voľne dostupného API. K odosielaniu zásielok môžete využiť aj webovú aplikáciu. Ozvite sa nám a spoločne nájdeme ideálne riešenie pre vás.

Mám e-shop, koľko stojí preprava zásielok?

Na cenách si individuálně plácneme předem. Ušetříme vám spoustu nákladů: zásilky od vás totiž neputují přes depo, ale rovnou do cílové destinace. Nemusíte je tak nákladně balit, stejně tak prakticky nehrozí jejich poškození při manipulaci. Ceny se odvíjí zejména od polohy výdejny či skladu a objemu zásilek (tzn. kolik a jak často toho odesíláte). V případě hromadného doručování se cena pohybuje jako v případě klasické balíkové přepravy ( ~ 100 Kč/zásilka), v případě expresního doručení zásilky do 60 minut půjde zhruba o dvojnásobek.

Na cenách sa dohodneme individuálne a vopred. Ušetríme vám veľa nákladov: zásielky od vás totiž neputujú cez depo, ale rovno do cieľovej destinácie. Nemusíte ich tak baliť a prakticky im nehrozí ani poškodenie pri manipulácii. Ceny sa odvíjajú najmä od polohy výdajne či skladu a objemu zásielok (tzn. ako často a koľko toho odosielate). V prípade hromadného doručovania sa cena pohybuje ako v pri klasickej balíkovej preprave (~ 4 €/zásielka), v prípade expresného doručenia zásielky do 60 minút pôjde zhruba o dvojnásobok.

Ako notifikujete zákazníka o blížiacej sa zásielke?

Pri prevzatí zásielky od nás zákazník dostane SMS s presným časom doručenia a odkazom na živé sledovanie pohybu zásielky: zákazník tak presne vie, kedy zásielka dorazí, vďaka čomu máme bezkonkurenčnú mieru úspešnosti doručenia. Vám tak odpadnú problémy s vrátením platieb.

Nie som si istý/á, či sa na vás môžem s prepravou zásielok spoľahnúť. Pre koho napr. jazdíte?

Přepravujeme zásielky i jedlo pre malých i veľkých, a to vrátane špičiek vo svojich oboroch, ako sú Alza.cz alebo reštaurácia Zdeňka Pohlreicha. Máme kapacitu pre pokrytie vašej sezóny i obdobia Vianoc. Radi pomôžeme aj vám!

S akými možnosťami platby je kompatibilná vaša preprava?

Momentálne je zo strany zákazníka podmienkou online platba vopred. Na kompatibilite s ďalšími platobnými metódami pracujeme!

Mám veľký e-shop, je Liftago aj pre mňa?

Rozhodne! Naša sieť přepravcov je dostatočne hustá na pokrytie vašej sezóny i obdobia Vianoc. V tomto sa na nás spolieha aj Alza.cz. :)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?