Koľko stojí firemný účet v Liftagu?

Založenie i vedenie firemného účtu je zdarma. Platíte len za využitie služieb (napr. taxi jazdy či odoslané zásielky).

Máte dostatek vodičov? Môžeme sa na vás spoľahnúť?

Naše služba je založená na vysokej dostupnosti vozidiel po celý deň. Vo väčších mestách dorazí vozidlo v priemere do 5 minút od privolania.

Ako prebieha fakturácia za vaše služby?

Vždy k poslednému dňu v mesiaci vám do mailu zašleme jedinú faktúru za všetky využité služby, spoločne s prehľadom uskutočnených jázd za celú firmu: nad výdavkami tak budete mať úplnú kontrolu. Splatnosť faktúr je 14 dní.

Akých vodičov a s akými autami stretneme v Liftagu?

Liftago vždy spolupracovalo len s licencovanými vodičmi. Sú to profesionáli, ktorí sa v meste vyznajú. Pred každou jazdou si vyberáte z vodičov z ponuky – vidíte hodnotenie vodiča od predchádzajúcich zákazníkov aj model vozidla. Máte tak kontrolu nad tým, ku komu a do akého auta nasadnete.

Ako naši zamestnanci vykážu výdaje vynaložené za vaše služby?

Na hľadanie účteniek po vreckách môžu vaši zamestnanci pokojne zabudnúť. Do firemného účtu pridáte ako užívateľov vybraných zamestnancov: nimi využité služby budeme automaticky faktúrovať vám. Všetky uskutočnené jazdy potom nájdete na prehľade jázd, ktorý vám pošleme do mailu spolu s faktúrou posledný deň v mesiaci.

Je možné využiť Liftago na hromadnú prepravu viacerých ľudí?

S firemným účtom získate automaticky prístup do webovej aplikácie, pomocou ktorej možete ľahko objednať naraz viac vozidiel.

Je možné s firemným účtom objednať taxi niekomu inému, napr. kolegovi či hosťovi?

Áno! S firemným účtom automaticky získate prístup do webovej aplikácie, ktorá to umožňuje. Daný kolega či hosť nemusia mať aplikáciu Liftago; akonáhle bude vodič na ceste, pošleme kolegovi či hosťovi SMS s časom príchodu a odkazom na sledovanie vozidla (vrátane modelu auta, jeho farby i ŠPZ). Stačí pár kliknutí a ďalej sa o nič nemusíte starať!

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?