Koniec problémov s doručovaním zásielok

Riešime plno starosti najznámejších obchodníkov.

Ako pomôžeme vám?

 • Rovnako ako najlepším v obore

  Kamenné obchody, e-shopy, reštaurácie i kaviarne. Spoliehajú sa na nás malí i veľkí, a to vrátane špičiek vo svojich oblastiach ako Alza.cz alebo Zdeněk Pohlreich. Radi poskytneme rovnako kvalitnú prepravu aj vám!

 • Sme u vás do pár minút

  Máme hustú sieť prepravcov vo väčšine krajských miest a zvládneme tak pokryť vašu sezónu aj Vianoce. Kuriér vyzdvihne hromadný rozvoz aj expresnú zásielku v priemere do 5,5 minúty od požiadania, a to aj cez víkend. Náš systém dokáže počítať s vašimi kuriérmi: Liftago tak môže odviezť napríklad iba to, čo sami nestihnú.

 • Ušetríme vám náklady

  S Liftagom cestujú zásielky rovno k zákazníkom: žiadne depo! Nemusíte ich preto zložito označovať či draho baliť. Nedochádza k poškodeniu tovaru. Vďaka doručovaniu na presný čas zastihneme bezkonkurenčný počet adresátov. Vám tak odpadnú problémy s vracaním platieb a nepríjemným riešením objednávok!

Zákazník na 1. mieste

Zásielky zvládneme doručiť ako v deň objednávky, tak ten nasledujúci či dokonca aj expresne do pár desiatok minút. Vždy na presný čas! Zákazníkom tak môžete už pri objednávke povedať, kedy zásielka dorazí. Vďaka živému sledovaniu pohybu zásielky pre vás i zákazníka sa nestane, že by sme príjemcu zaskočili v sprche.

Napíšte nám

Možnosti napojenia

Posielať zásielky s Liftagom je skutočne jednoduché. Stačí pár kliknutí. Pozrite sa na možnosti, ako sa k nám môžete pripojiť.

 • Webová aplikácia
 • E-commerce riešenie
 • API

Pomocou našej webovej aplikácie zásielky ľahko odošlete a sledujete stav prepravy. Aplikácia umožňuje objednať prepravu bez prepájania našich systémov: na webe možno klasicky vyplniť objednávku, prípadne nahrať tabuľku rozvozu. Vhodné pre malé firmy alebo jednoduché pilotné testovanie.

Mám záujem

Liftago je už prepojené so systémami ako Shoptet, Shopify či Storyous a pripravuje ďalšie prepojenia. Zásielky môžete odosielať cez ne. Prepravu od nás tak máte na pár kliknutí.

Mám záujem

Pomocou API integrujete naše služby do vášho rozhrania. Vďaka nemu máte na dosah kapacitu najhustejšej siete kuriérov a môžete ju využívať na expresné, same-day alebo next-day presné rozvozy či zvozy, prípadne vyvíjať vlastné inovácie.

Mám záujem

Chcete využiť naše prepravné možnosti?

Alebo potrebujete viac informácií? Napíšte nám cez formulár a my sa vám ozveme!

Máte záujem o naše služby?

Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme.


  * Povinné položky